eService – efektywna sprzedaż online

Jan Kowalski

GrupaWW

Płatności online to nieodłączny element e-sklepu i wygodny sposób skrócenia czasu realizacji zakupów internetowych.  Przede wszystkim pozwalają w sposób komfortowy i bezpieczny wybrać metodę i dokonać zapłaty w momencie finalizacji zakupu.

eService od ponad 20 lat buduje cyfrowy świat, realizując transakcje błyskawicznie, bezpiecznie i wygodnie zarówno dla sprzedawcy, jak i kupujących w internecie. Płatności internetowe są realizowane poprzez bramkę płatniczą, która jest ostatnim etapem procesu zakupowego.

Uruchomienie płatności online w e-sklepie jest niezwykle istotne. Na co zwrócić uwagę wybierając bramkę płatniczą i jak eService wspiera przedsiębiorców w efektywnej sprzedaży online?

Zalety korzystania z płatności online

 1. Omnichannel, mutichannel (różnorodność kanałów sprzedaży)

eService integruje płatności dla wszystkich kanałów sprzedaży – płatności, zarówno online w sklepach internetowych, płatności w aplikacji mobilnej oraz płatności w sklepach stacjonarnych w terminalach płatniczych.

 1. Dostępność metod płatności

eService oferuje wszystkie dostępne metody płatności (kartami płatniczymi, za pomocą szybkich przelewów elektronicznych, płatności BLIK, portfele elektroniczne, linki do płatności, płatności cykliczne, abonamentowe i subskrypcje, a także biblioteki SDK i płatności w aplikacji mobilnej).

Zarówno bramka eService, jak i system backoffice dostępne są w kilku wersjach językowych, umożliwiając sprzedaż na wielu rynkach i dostarczając sprawną obsługę transakcji.

 1. Szybkość i koszt przelewu środków na rachunek sprzedawcy oraz dostęp do danych transakcyjnych

W eService przelewy środków z transakcji na rachunek są za 0 zł, a pieniądze ze sprzedaży przelewane już następnego dnia.

Przedsiębiorca otrzymuje także bezpłatny dostęp do panelu sprzedawcy, mając szczegółowe dane na temat prowadzonych transakcji oraz raporty rozliczeniowe.

 1. Bezpieczeństwo transakcji potwierdzone certyfikatami operatora płatności – stabilność finansowa, wiarygodność, silna marka

eService należy do dużej, międzynarodowej Grupy EVO Payments, a także jest częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego.

Jako największy polski agent rozliczeniowy i największy operator płatności elektronicznych w Europie Środkowej, jest silnym brandem, co daje pewność zarówno kupującym, jak i sprzedającemu, że ich transakcje są w dobrych rękach. 

 1. Prowizje za transakcje i opłaty dodatkowe (koszty na start i stałe opłaty związane z przyjmowaniem płatności).

Przedsiębiorca otrzymuje od eService nowoczesną bramkę płatniczą, bez opłat aktywacyjnych, abonamentowych, bez stałej opłaty od transakcji ani opłat za przelewy na konto sklepu. Jedynym kosztem jest prowizja od transakcji, którą dzięki współpracy eService z Grupą WW, przedsiębiorcy otrzymują od eService na promocyjnych zasadach.

*Szczegółowe stawki dostępne w eService.

eService – z nami uruchomisz płatności online 

Dzięki współpracy e-sklepu Grupy WW z bramką płatniczą eService, płatności internetowe są uruchomiane szybko, nie wymagają specjalistycznych prac programistycznych po stronie przedsiębiorcy, ani kosztów na start.

Grupa WW to agencja marketingowa, której misją jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw na wszystkich etapach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. To ważne, gdy chcemy osiągnąć zamierzone cele. W naszych działaniach skupiamy się przede wszystkim na wzajemnej komunikacji. Ponadto na co dzień zajmujemy się promowaniem marek w Internecie.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą eService dla e-commerce to wejdź na stronę internetową lub zgłoś się do Opiekuna Grupy WW.

W dziale projektowania UX/UI poszukujemy do naszego zespołu osoby, które posiadają siadającą pasję do tworzenia cyfrowego obrazów. Jeśli lubisz pracować w zespole i przykładasz uwagę do szczegółów, to współpracując z nami, a damy Ci okazję do rozwoju przy różnych projektach web i mobile oraz do podnoszenia swojej wiedzy.

Junior Web Designer

Rodzaj umowy: Staż- UCP

Doświadczenie: zdobyte w czasie studiów

Model Pracy: Hybrydowy / zdalny

Biuro: Rzeszów

Nasze wymagania:

 • Umiejętność współpracy z zespołem przy projektowaniu aplikacji webowych w technologii RWD oraz aplikacji mobilnych,
 • Znajomość zagadnień z zakresu projektowania architektury informacji w oparciu o wymagania biznesowe
 • Umiejętność projektowania makiet funkcjonalne serwisów WWW lub aplikacji (makiety low i high fidelity)
 • Praktyczna znajomość aplikacji do prototypowania: Figma, Adobe XD,
 • Dobra orientacja w bieżących trendach rynkowych z zakresu UI
 • Samodzielność w wykonywaniu podjętych zadań
 • Dbałość o szczegóły

Mile widziane:

 • Dobra znajomość HTML i CSS, pomocna w codziennej współpracy z działem programistów (frontendem)
 • Background w zakresie visual design
 • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych w technologii RWD oraz aplikacji mobilnych poparte portfolio

Twoje zadania:

 • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania
 • Projektowanie i budowa nowych funkcjonalności
 • Tworzenie i utrzymywanie testów
 • Współpraca z innymi działami w zakresie wsparcia technicznego i wdrożeń

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) przez Grupa WW Sp. z o.o.  z siedzibą w Rzeszowie, pl. Jana Kilińskiego 2” oraz „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji w przyszłości (zgodnie z w/w ustawą) przez Grupa WW”.

Zespół rozwoju

 • Developerzy backend i frontend
 • Analityk i tester
 • Projektant UX/UI i graficy
 • Product owner

Zespół rozwoju

 • Projekty pełne technicznych wyzwań, prowadzone w metodykach zwinnych
 • Swoboda w działaniu i wpływ na rozwój projektu, w tym wybór technologii
 • Płaska struktura zarządzania,
 • Nieformalna atmosfera
 • Nowoczesny workflow z czatem i wideoromowami pozwalający na pracę zdalną

Skontaktuj się z naszym opiekunem rekrutacji

Anna: Office Manager - opiekun rekrutacji